KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075261
nr 1507 5261
A Öhman, kust. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 52x83 cm, yttermått inklusive ram: 63x95 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:18:05
1/12 09:41:38
100 kr
1/12 19:51:31